logo agrocity

text slider

WARSZTATY DLA DZIECI
ZAJĘCIA EDUKACYJNE
NAUKA PRZEZ ZABAWĘ
DUŻY WYBÓR WARSZTATÓW

logo bombkolandia

W trakcie pobytu w Bombkolandii na dzieci czekają następujące atrakcje:

- Pokaz jak powstają szklane ozdoby choinkowe - dzieci dowiedzą się i zobaczą, jaką pracę trzeba wykonać by powstała bombka - wydmuchanie szkła palnikiem, przygotowanie bombki szklanej do dekoracji (srebrzenia) oraz końcowe dekorowanie ozdoby.

- Malowanie bombek - dzieci dostają dwie szklane bombki, które samodzielnie zdobią za pomocą kleju, pędzelków, brokatu oraz tajemniczego urządzenia o nazwie flokarka. Udekorowane bombki zapakowane w pudełeczko dzieci dostają w prezencie.

- Projektowanie przypinek - dzieci będą mogły zaprojektować i stworzyć swoje oryginalne, autorskie przypinki. Do dyspozycji będą miały sprzęt do tworzenia przypinek, kartki, kredki, mazaki, gotowe wzory, czyste szablony, na których każdy uczestnik będzie mógł narysować, co tylko zechce, a później zrobić znaczek dla siebie.

- Wizyta w Gabinecie Świętego Mikołaja – Dzieci spotkają Świętego Mikołaja, który po ciężkiej pracy szykuje się na zasłużony urlop. Mikołaj porozmawia z dziećmi, dlaczego warto jest być grzecznym i miłym przez cały rok oraz o tym by pomagać w różnych pracach w domu i w szkole.

Na terenie Bombkolandii jest sklepik, gdzie można kupić różnorodne bombki, ozdoby bożonarodzeniowe oraz inne pamiątki.

Wszystkie zajęcia odbywają się w dużej ogrzewanej hali we wsi Głęboczyca (gmina Dobre, ok. 45 km od Warszawy).

Zapraszamy na nasze warsztaty grupy własnym autokarem.
Koszt wizyty to 59 zł od dziecka dla grup powyżej 30 dzieci.

Zestawy obiadowe

- ZUPA POMIDOROWA – 8 zł / osoba
- FILET Z KURCZAKA, ZIEMNIAKI, SURÓWKA, HERBATA – 13 zł / osoba
- ZESTAW: ZUPA + DRUGIE DANIE – 19 zł / osoba